Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Radomír Bacílek
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Hradil
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Radim Hustopecký
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Jadlovec
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
2 - 0 - 0 - 1
Filip Kubánek
KH Orel Paskov
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Kujan
HCB Karviná B"
2 - 0 - 0 - 1
Jan Michalák
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Damián Mück
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
David Olšák
HCB Karviná B"
2 - 0 - 0 - 1
Martin Rafaj
HCB Karviná B"
2 - 0 - 0 - 1
Marek Rucki
TJ TŽ Třinec
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Sýkora
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Richard Szarzec
TJ TŽ Třinec
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Tužil
HCB Karviná B"
2 - 0 - 0 - 1
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Zahradník
KH Orel Paskov
2 - 0 - 0 - 1
David Zelina
TJ Meteor Orlová
2 - 0 - 0 - 1
Petr Gelnar
DTJ Polanka
4 - 0 - 0 - 2
Vít Halva
KH Orel Paskov
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Hladný
SKP Frýdek-Místek B
4 - 0 - 0 - 2
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Konečný
KH Orel Paskov
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Válek
TJ Meteor Orlová
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Dlouhý
KH Orel Paskov
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Feik
HCB Karviná B"
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Glac
TJ Meteor Orlová
6 - 0 - 0 - 3
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
6 - 0 - 0 - 3
Josef Palička
DTJ Polanka
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Pomothy
KH Orel Paskov
6 - 0 - 0 - 3
Richard Sikora
TJ Meteor Orlová
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Zachar
HCB Karviná B"
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Gáspar
HCB Karviná B"
8 - 0 - 0 - 4
Daniel Ježíšek
TJ Meteor Orlová
8 - 0 - 0 - 4
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8 - 0 - 0 - 4
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12 - 0 - 1 - 1
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12 - 0 - 1 - 6
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Karviná B
18 : 30
video
online
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
video
online
Třinec - Polanka
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
5
5
0
0
142 : 93
10
2
KH Orel Paskov
5
4
0
1
135 : 103
8
3
Orlová
5
3
0
2
117 : 121
6
4
F.-Místek B
5
2
0
3
104 : 111
4
5
Třinec
5
1
0
4
91 : 108
2
6
Polanka
5
0
0
5
81 : 134
0
Tabulka střelců
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
43
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
43
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek B
6
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
5
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.