Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
6 - 0 - 0 - 3
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8 - 0 - 0 - 4
Damián Mück
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Zahradník
KH Orel Paskov
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Pomothy
KH Orel Paskov
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Ježíšek
TJ Meteor Orlová
8 - 0 - 0 - 4
David Zelina
TJ Meteor Orlová
2 - 0 - 0 - 1
David Olšák
HCB Karviná B"
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Tužil
HCB Karviná B"
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Zachar
HCB Karviná B"
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Feik
HCB Karviná B"
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Glac
TJ Meteor Orlová
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Gáspar
HCB Karviná B"
8 - 0 - 0 - 4
Filip Kubánek
KH Orel Paskov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Konečný
KH Orel Paskov
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Hladný
SKP Frýdek-Místek B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Jadlovec
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Michalák
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Josef Palička
DTJ Polanka
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Válek
TJ Meteor Orlová
4 - 0 - 0 - 2
Marek Rucki
TJ TŽ Třinec
2 - 0 - 0 - 1
Martin Rafaj
HCB Karviná B"
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12 - 0 - 1 - 6
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
2 - 0 - 0 - 1
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
4 - 0 - 0 - 2
Patrik Sýkora
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Kujan
HCB Karviná B"
2 - 0 - 0 - 1
Petr Gelnar
DTJ Polanka
4 - 0 - 0 - 2
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12 - 0 - 1 - 1
Radim Hustopecký
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Radomír Bacílek
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Richard Szarzec
TJ TŽ Třinec
2 - 0 - 0 - 1
Richard Sikora
TJ Meteor Orlová
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Hradil
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Dlouhý
KH Orel Paskov
6 - 0 - 0 - 3
Vít Halva
KH Orel Paskov
4 - 0 - 0 - 2
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Karviná B
18 : 30
video
online
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
video
online
Třinec - Polanka
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
5
5
0
0
142 : 93
10
2
KH Orel Paskov
5
4
0
1
135 : 103
8
3
Orlová
5
3
0
2
117 : 121
6
4
F.-Místek B
5
2
0
3
104 : 111
4
5
Třinec
5
1
0
4
91 : 108
2
6
Polanka
5
0
0
5
81 : 134
0
Tabulka střelců
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
43
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
43
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek B
6
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
5
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.