Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Petr Slováček
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Suchdol n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1977
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
66
Starty
Moravskoslezská liga muži
09.06. [NA087]
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
3 branek
09.06. [NA087]
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
3 branek
02.06. [NA085]
Suchdol n/O - Nový Jičín
30 : 16
1 branek
02.06. [NA085]
Suchdol n/O - Nový Jičín
30 : 16
1 branek
26.05. [NA076]
Trnávka - Suchdol n/O
26 : 23
2 branek
26.05. [NA076]
Trnávka - Suchdol n/O
26 : 23
2 branek
19.05. [NA075]
Suchdol n/O - Frýdek-Místek
25 : 31
2 branek
19.05. [NA075]
Suchdol n/O - Frýdek-Místek
25 : 31
2 branek
12.05. [NA067]
Suchdol n/O - Krmelín
21 : 19
2 branek
12.05. [NA067]
Suchdol n/O - Krmelín
21 : 19
2 branek
05.05. [NA064]
Suchdol n/O - Klimkovice
24 : 20
3 branek
05.05. [NA064]
Suchdol n/O - Klimkovice
24 : 20
3 branek
21.04. [NA053]
Suchdol n/O - Třinec
21 : 15
2 branek
21.04. [NA053]
Suchdol n/O - Třinec
21 : 15
2 branek
13.04. [NA049]
Paskov - Suchdol n/O
22 : 25
5 branek
13.04. [NA049]
Paskov - Suchdol n/O
22 : 25
5 branek
28.10. [NA040]
Nový Jičín - Suchdol n/O
15 : 23
3 branek
21.10. [NA031]
Suchdol n/O - Trnávka
31 : 19
6 branek
13.10. [NA030]
Frýdek-Místek - Suchdol n/O
40 : 24
1 branek
07.10. [NA022]
Krmelín - Suchdol n/O
23 : 22
2 branek
29.09. [NA019]
Klimkovice - Suchdol n/O
18 : 28
5 branek
15.09. [NA8]
Třinec - Suchdol n/O
15 : 22
3 branek
09.09. [NA4]
Suchdol n/O - Paskov
22 : 22
6 branek
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Karviná B
18 : 30
video
online
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
video
online
Třinec - Polanka
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
5
5
0
0
142 : 93
10
2
KH Orel Paskov
5
4
0
1
135 : 103
8
3
Orlová
5
3
0
2
117 : 121
6
4
F.-Místek B
5
2
0
3
104 : 111
4
5
Třinec
5
1
0
4
91 : 108
2
6
Polanka
5
0
0
5
81 : 134
0
Tabulka střelců
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
43
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
43
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek B
6
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
5
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.