Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
René Galdia
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
75
Starty
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
12.05. [ND043]
Třinec - Polanka
17 : 15
0 branek
05.05. [ND039]
Polanka - Karviná B
13 : 26
1 branek
27.04. [ND036]
F.-Místek B - Polanka
29 : 20
2 branek
01.01. [ND034]
Polanka - Orlová
15 : 28
2 branek
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
08.06. [NE059]
Karviná A - Polanka A
33 : 9
2 branek
26.05. [NE052]
Polanka A - Kopřivnice
7 : 32
3 branek
12.05. [NE047]
Polanka A - Ostrava
14 : 13
3 branek
05.05. [NE044]
Polanka A - Karviná A
2 : 41
2 branek
27.04. [NE042]
F.-Místek A - Polanka A
32 : 10
3 branek
14.04. [NE036]
Polanka A - Klimkovice
22 : 11
6 branek
04.04. [NE032]
Ostrava - Polanka A
21 : 17
8 branek
11.11. [NE029]
Polanka A - Karviná A
13 : 32
2 branek
03.11. [NE027]
F.-Místek A - Polanka A
32 : 5
1 branek
27.10. [NE022]
Kopřivnice - Polanka A
27 : 6
3 branek
20.10. [NE021]
Polanka A - Klimkovice
21 : 14
7 branek
14.10. [NE017]
Ostrava - Polanka A
20 : 12
7 branek
06.10. [NE014]
Karviná A - Polanka A
25 : 5
2 branek
30.09. [NE012]
Polanka A - F.-Místek A
3 : 23
1 branek
23.09. [NE007]
Polanka A - Kopřivnice
5 : 29
2 branek
16.09. [NE006]
Klimkovice - Polanka A
9 : 18
3 branek
09.09. [NE002]
Polanka A - Ostrava
14 : 13
4 branek
01.01. [NE037]
Kopřivnice - Polanka A
33 : 7
4 branek
01.01. [NE057]
Polanka A - F.-Místek A
8 : 23
7 branek
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Karviná B
18 : 30
video
online
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
video
online
Třinec - Polanka
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
5
5
0
0
142 : 93
10
2
KH Orel Paskov
5
4
0
1
135 : 103
8
3
Orlová
5
3
0
2
117 : 121
6
4
F.-Místek B
5
2
0
3
104 : 111
4
5
Třinec
5
1
0
4
91 : 108
2
6
Polanka
5
0
0
5
81 : 134
0
Tabulka střelců
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
43
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
43
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek B
6
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
5
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.