Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
6.turnaj
7.turnaj
8.turnaj
9.turnaj
10.turnaj
11.turnaj
12.turnaj
13.turnaj
14.turnaj
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Tomáš Alaxa
Post
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
110
Starty
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
27.09. [NC010]
Kopřivnice A - Ostrava
21 : 19
0 branek
23.09. [NC007]
Polanka - Kopřivnice A
12 : 25
0 branek
15.09. [NC004]
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 19
0 branek
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
04.06. [NE058]
F.-Místek A - Kopřivnice
18 : 13
0 branek
26.05. [NE052]
Polanka A - Kopřivnice
7 : 32
0 branek
11.05. [NE046]
Klimkovice - Kopřivnice
2 : 28
1 branek
27.04. [NE040]
Ostrava - Kopřivnice
28 : 34
1 branek
06.04. [NE031]
Kopřivnice - Klimkovice
31 : 10
1 branek
10.11. [NE028]
Kopřivnice - F.-Místek A
22 : 16
0 branek
03.11. [NE025]
Ostrava - Kopřivnice
21 : 29
4 branek
27.10. [NE022]
Kopřivnice - Polanka A
27 : 6
0 branek
20.10. [NE019]
Karviná A - Kopřivnice
28 : 21
2 branek
13.10. [NE016]
Kopřivnice - Klimkovice
43 : 7
4 branek
06.10. [NE013]
F.-Místek A - Kopřivnice
12 : 26
3 branek
27.09. [NE010]
Kopřivnice - Ostrava
21 : 9
1 branek
23.09. [NE007]
Polanka A - Kopřivnice
5 : 29
3 branek
15.09. [NE004]
Kopřivnice - Karviná A
14 : 22
1 branek
01.01. [NE055]
Kopřivnice - Ostrava
24 : 16
2 branek
01.01. [NE034]
Karviná A - Kopřivnice
24 : 18
0 branek
01.01. [NE037]
Kopřivnice - Polanka A
33 : 7
1 branek
01.01. [NE043]
Kopřivnice - F.-Místek A
22 : 30
0 branek
01.01. [NE049]
Kopřivnice - Karviná A
15 : 25
0 branek
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
04.06. [NF058]
F.-Místek B - Kopřivnice B
12 : 12
3 branek
25.05. [NF052]
Krmelín - Kopřivnice B
12 : 19
3 branek
12.05. [NF046]
Sokol Hrabůvka - Kopřivnice B
7 : 19
8 branek
06.04. [NF031]
Kopřivnice B - Sokol Hrabůvka
20 : 11
4 branek
10.11. [NF028]
Kopřivnice B - F.-Místek B
15 : 9
4 branek
27.10. [NF022]
Kopřivnice B - Krmelín
24 : 9
9 branek
20.10. [NF019]
Karviná B - Kopřivnice B
11 : 13
4 branek
13.10. [NF016]
Kopřivnice B - Sokol Hrabůvka
24 : 7
8 branek
Další
Předchozí kola
14.turnaj - 5. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Třinec
29.6. 16:00
video
online
SK Opava - Hlučín
12 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
1
1
0
0
22 : 12
2
2
SK Opava
2
1
0
1
41 : 46
2
3
Poruba
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Třinec
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Karviná
1
0
0
1
24 : 29
0
Tabulka střelců
Marie Pavlíková
SK Opava
164
Michaela Konečná
HC Hlučín
143
Monika Vavrečková
SK Opava
98
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Konečná
HC Hlučín
16
Marie Pavlíková
SK Opava
15
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Konečná
HC Hlučín
28
Eliška Mihačová
SK Opava
18
Daniela Ševčíková
Sokol Poruba
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.