Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Matěj Mazur
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
118
Starty
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
01.01. [NC057]
Polanka - F.-Místek A
15 : 22
2 branek
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
11.05. [ND041]
F.-Místek B - Karviná B
18 : 30
2 branek
04.05. [ND040]
Orlová - F.-Místek B
21 : 19
9 branek
27.04. [ND036]
F.-Místek B - Polanka
29 : 20
7 branek
20.04. [ND032]
KH Orel Paskov - F.-Místek B
24 : 16
6 branek
13.04. [ND030]
F.-Místek B - Třinec
22 : 16
2 branek
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
04.06. [NE058]
F.-Místek A - Kopřivnice
18 : 13
7 branek
25.05. [NE053]
Klimkovice - F.-Místek A
6 : 28
1 branek
16.05. [NE050]
Ostrava - F.-Místek A
14 : 24
5 branek
11.05. [NE048]
F.-Místek A - Karviná A
20 : 14
7 branek
27.04. [NE042]
F.-Místek A - Polanka A
32 : 10
6 branek
20.04. [NE038]
Klimkovice - F.-Místek A
5 : 32
7 branek
13.04. [NE035]
F.-Místek A - Ostrava
25 : 10
8 branek
06.04. [NE033]
Karviná A - F.-Místek A
24 : 13
3 branek
03.11. [NE027]
F.-Místek A - Polanka A
32 : 5
7 branek
27.10. [NE023]
F.-Místek A - Klimkovice
44 : 8
10 branek
20.10. [NE020]
F.-Místek A - Ostrava
20 : 9
4 branek
13.10. [NE018]
Karviná A - F.-Místek A
31 : 12
2 branek
06.10. [NE013]
F.-Místek A - Kopřivnice
12 : 26
2 branek
30.09. [NE012]
Polanka A - F.-Místek A
3 : 23
3 branek
22.09. [NE008]
F.-Místek A - Klimkovice
38 : 8
3 branek
13.09. [NE005]
Ostrava - F.-Místek A
9 : 25
6 branek
08.09. [NE003]
F.-Místek A - Karviná A
9 : 16
2 branek
01.01. [NE043]
Kopřivnice - F.-Místek A
22 : 30
5 branek
01.01. [NE057]
Polanka A - F.-Místek A
8 : 23
2 branek
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Karviná B
18 : 30
video
online
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
video
online
Třinec - Polanka
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
5
5
0
0
142 : 93
10
2
KH Orel Paskov
5
4
0
1
135 : 103
8
3
Orlová
5
3
0
2
117 : 121
6
4
F.-Místek B
5
2
0
3
104 : 111
4
5
Třinec
5
1
0
4
91 : 108
2
6
Polanka
5
0
0
5
81 : 134
0
Tabulka střelců
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
43
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
43
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek B
6
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
5
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.