Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Vojtěch Kolář
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
28
Starty
2.liga mladších dorostenců M
12.05. [AL126]
Litovel - DTJ Polanka
30 : 18
0 branek
20.04. [AL104]
Rožnov p.R. - DTJ Polanka
15 : 18
0 branek
17.03. [AL088]
DTJ Polanka - Sokol Telnice
30 : 26
1 branek
16.02. [AL071]
Sokol Dolní Cerekev - DTJ Polanka
27 : 25
0 branek
09.12. [AL062]
Zlín - DTJ Polanka
29 : 19
0 branek
02.12. [AL060]
DTJ Polanka - Litovel
27 : 23
0 branek
25.11. [AL049]
DTJ Polanka - HK Ivančice
30 : 28
1 branek
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
18.05. [NC051]
Klimkovice - Polanka
4 : 40
1 branek
12.05. [NC047]
Polanka - Ostrava
21 : 22
4 branek
14.04. [NC036]
Polanka - Klimkovice
42 : 11
7 branek
04.04. [NC032]
Ostrava - Polanka
29 : 10
2 branek
11.11. [NC029]
Polanka - Karviná A
17 : 30
1 branek
03.11. [NC027]
F.-Místek A - Polanka
24 : 22
2 branek
27.10. [NC022]
Kopřivnice A - Polanka
34 : 25
0 branek
20.10. [NC021]
Polanka - Klimkovice
37 : 20
1 branek
06.10. [NC014]
Karviná A - Polanka
38 : 12
0 branek
30.09. [NC012]
Polanka - F.-Místek A
13 : 33
1 branek
23.09. [NC007]
Polanka - Kopřivnice A
12 : 25
0 branek
16.09. [NC006]
Klimkovice - Polanka
5 : 35
3 branek
09.09. [NC002]
Polanka - Ostrava
10 : 24
0 branek
01.01. [NC042]
F.-Místek A - Polanka
36 : 10
1 branek
01.01. [NC037]
Kopřivnice A - Polanka
32 : 23
3 branek
Předchozí kola
Jaro - 20. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Kopřivnice B
12 : 12
video
online
Karviná B - Krmelín
25 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice B
16
13
2
1
281 : 168
28
2
Karviná B
16
12
1
3
259 : 192
25
3
F.-Místek B
16
7
3
6
221 : 179
17
4
Krmelín
16
2
2
12
178 : 278
6
5
Sokol Hrabůvka
16
1
2
13
143 : 265
4
Tabulka střelců
Tomáš Alaxa
KH Kopřivnice B
86
Jakub Žižka
Sokol Hrabůvka
75
Matyas Pinkas
HCB Karviná B
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice B
9
Matyas Pinkas
HCB Karviná B
8
Radek Tannert
Sokol Krmelín
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zoltán Duna
HCB Karviná B
18
Natalie Horáková
Sokol Krmelín
14
Jakub Žižka
Sokol Hrabůvka
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.