Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Petr Kundrata
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
1
Starty
2.liga mužů SM
18.05. [AF132]
Vsetín - Ostrava
35 : 26
1 branek
1.liga starších dorostenců
12.05. [AG121]
Ostrava - Zubří
29 : 27
0 branek
08.05. [AG132]
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
0 branek
04.05. [AG120]
Ostrava - Dukla
23 : 24
0 branek
20.04. [AG107]
Ostrava - Talent Plzeň
21 : 29
0 branek
24.03. [AG094]
Ostrava - HK Lovosice
32 : 26
0 branek
17.03. [AG088]
Polanka - Ostrava
16 : 26
0 branek
10.03. [AG081]
Ostrava - Kopřivnice
31 : 48
0 branek
02.03. [AG077]
Frýdek-Místek - Ostrava
35 : 22
0 branek
23.02. [AG068]
Ostrava - Karviná
25 : 28
0 branek
09.12. [AG066]
Ostrava - N.Veselí
32 : 26
0 branek
02.12. [AG055]
Zubří - Ostrava
38 : 25
0 branek
24.11. [AG054]
Dukla - Ostrava
43 : 19
0 branek
17.11. [AG044]
Ostrava - Jičín
24 : 27
0 branek
10.11. [AG041]
Talent Plzeň - Ostrava
32 : 25
0 branek
28.10. [AG033]
Ostrava - Zlín
22 : 20
0 branek
21.10. [AG028]
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
0 branek
14.10. [AG022]
Ostrava - Polanka
19 : 15
0 branek
06.10. [AG015]
Kopřivnice - Ostrava
43 : 24
0 branek
28.09. [AG011]
Ostrava - Frýdek-Místek
27 : 23
0 branek
23.09. [AG002]
Karviná - Ostrava
36 : 21
0 branek
Český pohár mužů
15.09. [AN042]
MHK Karviná - Ostrava
32 : 20
0 branek
01.09. [AN019]
Rožnov p.R. - Ostrava
29 : 30
0 branek
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Karviná B
18 : 30
video
online
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
video
online
Třinec - Polanka
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
5
5
0
0
142 : 93
10
2
KH Orel Paskov
5
4
0
1
135 : 103
8
3
Orlová
5
3
0
2
117 : 121
6
4
F.-Místek B
5
2
0
3
104 : 111
4
5
Třinec
5
1
0
4
91 : 108
2
6
Polanka
5
0
0
5
81 : 134
0
Tabulka střelců
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
43
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
43
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek B
6
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
5
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.