Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga muži
Jaro - mimo soutěž
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Petr Samek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 18:00
AA168
Karviná - KP Brno
39 : 25
9.3. 17:00
AA121
Kopřivnice - Lovosice
25 : 25
24.2. 17:00
AA114
Frýdek-Místek - Jičín
29 : 30
16.2. 18:00
AA107
Kopřivnice - Karviná
29 : 34
1.12. 18:00
AA068
Kopřivnice - Zubří
26 : 32
11.11. 16:00
AA049
Frýdek-Místek - Lovosice
24 : 27
13.10. 18:00
AA033
Kopřivnice - Přerov
34 : 29
6.10. 18:00
AA030
Karviná - KP Brno
29 : 29
16.9. 17:00
AA009
KP Brno - Frýdek-Místek
36 : 29
Český pohár mužů
11.1. 19:00
AN066
Zlín - Zubří
26 : 24
W.H.I.L.
1.5. 15:00
AP202
Písek - Zlín
30 : 26
23.1. 17:00
AP116
Zlín - Most
21 : 29
5.1. 17:00
AP083
Veselí n.M. - Nitra
34 : 24
21.10. 17:00
AP042
Slavia - J.Hradec
33 : 17
23.9. 17:00
AP019
Zlín - Partizánske
27 : 32
Moravskoslezská liga muži
3.11. 18:00
NA043
Paskov - Frýdek-Místek
22 : 37
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
nezadáno
NC042
F.-Místek A - Polanka
36 : 10
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
27.4. 09:40
ND036
F.-Místek B - Polanka
29 : 20
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
27.4. 11:00
NE042
F.-Místek A - Polanka A
32 : 10
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
27.4. 08:30
NF042
F.-Místek B - Krmelín
21 : 13
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - mimo soutěž - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Orlová
26 : 22
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
8.6. 12:15
video
online
Krmelín - Třinec
29 : 23
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
8
8
0
0
261 : 168
16
2
Suchdol n/O
9
7
0
2
220 : 188
14
3
Krmelín
9
7
0
2
256 : 212
14
4
Hlučín
9
6
0
3
270 : 239
12
5
Třinec
9
5
0
4
224 : 197
10
6
Nový Jičín
9
3
0
6
188 : 263
6
7
Paskov
8
3
0
5
196 : 194
6
8
Trnávka
9
2
0
7
181 : 227
4
9
Klimkovice
9
2
0
7
178 : 231
4
10
Orlová
9
1
0
8
196 : 251
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
194
Martin Pomichálek
SKP Frýdek-Místek
143
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
33
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Žitník
TJ Loko. Suchdol n/O
52
Michal Šťastný
Sokol Krmelín
52
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.