Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
17.3. 18:00
AL088
DTJ Polanka - Sokol Telnice
30 : 26
10.11. 15:00
AL039
Litovel - Prostějov
31 : 29
Český pohár mužů
16.9. 14:00
AN047
Vsetín - Droždín
25 : 23
Žákovská liga starších žáků
13.4. 14:20
AO172
Zubří - V. Bystřice
22 : 23
13.4. 13:30
AO171
Talent A - Ostrava
11 : 22
13.4. 11:00
AO168
Talent A - Zubří
14 : 23
13.4. 10:10
AO167
V. Bystřice - F.-Místek A
19 : 15
13.4. 08:30
AO165
F.-Místek A - Talent A
21 : 17
2.3. 15:20
AO124
Karviná A - V. Bystřice
22 : 19
2.3. 12:40
AO122
V. Bystřice - S.Vršovice
19 : 13
2.3. 10:00
AO120
Ostrava - V. Bystřice
10 : 11
1.liga žen
6.4. 16:00
AR108
Zlín B - HC Plzeň
28 : 23
24.2. 14:30
AR084
Olomouc B - S.Vršovice
35 : 29
17.2. 12:40
AR074
Poruba B - Olomouc B
26 : 20
10.2. 15:00
AR067
Otrokovice - Slavia B
24 : 20
18.11. 15:00
AR053
Zlín B - Slavia B
32 : 24
27.10. 13:00
AR035
Kunovice - SVŠ Plzeň A
31 : 15
21.10. 14:30
AR030
Olomouc B - Zlín B
39 : 29
1.liga starších dorostenek
6.4. 14:00
AU108
Zlín - HC Plzeň
32 : 22
24.2. 12:30
AU084
Olomouc - S.Vršovice
36 : 25
17.2. 10:50
AU074
Poruba - Olomouc
24 : 34
18.11. 13:00
AU053
Zlín - Slavia
21 : 26
21.10. 12:30
AU030
Olomouc - Zlín
24 : 22
1.liga mladších dorostenek M
17.2. 09:00
AY074
Poruba - Olomouc
24 : 25
18.11. 11:00
AY053
Zlín - Bohunice
18 : 17
21.10. 16:30
AY030
Olomouc - Zlín
23 : 28
Moravskoslezská liga muži
19.5. 14:00
NA075
Suchdol n/O - Frýdek-Místek
25 : 31
19.5. 14:00
NA075
Suchdol n/O - Frýdek-Místek
25 : 31
20.4. 11:00
NA054
Frýdek-Místek - Orlová
33 : 18
4.11. 17:30
NA041
Nový Jičín - Trnávka
20 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
28 : 25
video
online
Krmelín - Třinec
8.6. 16:30
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
16
16
0
0
530 : 333
32
2
Hlučín
15
12
0
3
481 : 388
24
3
Suchdol n/O
16
10
1
5
398 : 356
21
4
Krmelín
14
9
0
5
382 : 330
18
5
Třinec
15
6
1
8
325 : 338
13
6
Paskov
16
4
3
9
394 : 412
11
7
Trnávka
16
3
2
11
304 : 426
8
8
Nový Jičín
16
3
1
12
322 : 450
7
9
Klimkovice
16
3
0
13
332 : 435
6
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.