Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
6.turnaj
7.turnaj
8.turnaj
9.turnaj
10.turnaj
11.turnaj
12.turnaj
13.turnaj
14.turnaj
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
21.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - Náchod
29 : 21
10.3. 16:00
AB082
Olomouc - Strakonice
29 : 30
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
10.11. 17:00
AB039
Litovel - Karviná B
29 : 28
14.10. 14:00
AB021
Olomouc - Litovel
28 : 28
23.9. 17:00
AB002
Karviná B - Bystřice p.H.
28 : 29
2.liga mužů SM
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
17.3. 16:00
AF088
Polanka - Ostrava
19 : 21
8.12. 16:00
AF062
MHK Karviná - Polanka
28 : 19
2.12. 10:00
AF058
Trnávka - V. Bystřice
30 : 28
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
28.10. 10:30
AF036
Trnávka - Hranice B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
14.4. 14:00
AG101
Polanka - Karviná
17 : 19
17.3. 14:00
AG088
Polanka - Ostrava
16 : 26
16.3. 16:00
AG089
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 29
9.11. 17:00
AG037
Kopřivnice - Zubří
37 : 31
20.10. 11:45
AG025
Frýdek-Místek - Zubří
22 : 36
23.9. 15:00
AG002
Karviná - Ostrava
36 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI122
Olomouc - Vsetín
32 : 21
10.3. 14:00
AI082
Olomouc - SK Kuřim
29 : 9
24.11. 17:30
AI052
V. Bystřice - Prostějov
23 : 21
14.10. 16:00
AI021
Olomouc - Přerov
26 : 34
1.liga mladších dorostenců
16.3. 14:00
AJ089
Kopřivnice - N.Veselí
22 : 35
9.11. 15:00
AJ037
Kopřivnice - Zubří
22 : 34
20.10. 13:45
AJ025
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
23.9. 13:00
AJ002
Karviná - Ostrava
26 : 36
2.liga mladších dorostenců M
14.4. 18:00
AL101
DTJ Polanka - Prostějov
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
11.turnaj - 3. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Hlučín
27.4. 16:00
video
online
Karviná - Opava
27.4. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
1
1
0
0
16 : 7
2
2
Hlučín
0
0
0
0
0 : 0
0
2
Karviná
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Opava
1
0
0
1
7 : 16
0
Tabulka střelců
Eliška Desortová
HC Hlučín
81
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
80
Klára Jankovičová
HC Ostrava
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Desortová
HC Hlučín
4
Monika Weissová
Sokol Poruba
3
Ivana Novobilská
Sokol Poruba
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Mihačová
SK Opava
18
Adéla Kovalová
HC Hlučín
14
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.