Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga muži
Jaro - mimo soutěž
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Lenka Feberová
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenek M
30.9. 14:40
AW008
Sokol Poruba B - Tatran Bohunice
16 : 22
23.9. 15:45
AW005
TJ Nový Jičín - Sokol Poruba B
7 : 15
1.liga mladších dorostenek M
30.9. 09:00
AY017
Poruba - Zlín
22 : 31
Moravskoslezská liga muži
23.9. 17:30
NA014
Nový Jičín - Třinec
20 : 24
15.9. 15:30
NA8
Třinec - Suchdol n/O
15 : 22
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
22.9. 11:55
NC008
F.-Místek A - Klimkovice
66 : 14
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
22.9. 10:50
NE008
F.-Místek A - Klimkovice
38 : 8
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
22.9. 08:30
NF008
F.-Místek B - Sokol Hrabůvka
10 : 5
Moravskoslezská liga starší žačky
27.10. 00:00
NJ065
SK Opava - Třinec
20 : 8
27.10. 00:00
NJ071
Hrabůvka - Karviná
9 : 14
27.10. 00:00
NJ075
SK Opava - Hrabůvka
16 : 6
29.9. 15:30
NJ040
Poruba - SK Opava
22 : 11
29.9. 13:50
NJ038
Hrabůvka - Poruba
4 : 22
29.9. 12:10
NJ036
Hrabůvka - Hlučín
8 : 28
29.9. 10:30
NJ034
SK Opava - Hlučín
15 : 23
29.9. 08:50
NJ032
Hlučín - Poruba
16 : 13
29.9. 08:00
NJ031
SK Opava - Hrabůvka
22 : 13
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - mimo soutěž - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Orlová
26 : 22
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
8.6. 12:15
video
online
Krmelín - Třinec
29 : 23
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
8
8
0
0
261 : 168
16
2
Suchdol n/O
9
7
0
2
220 : 188
14
3
Krmelín
9
7
0
2
256 : 212
14
4
Hlučín
9
6
0
3
270 : 239
12
5
Třinec
9
5
0
4
224 : 197
10
6
Nový Jičín
9
3
0
6
188 : 263
6
7
Paskov
8
3
0
5
196 : 194
6
8
Trnávka
9
2
0
7
181 : 227
4
9
Klimkovice
9
2
0
7
178 : 231
4
10
Orlová
9
1
0
8
196 : 251
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
194
Martin Pomichálek
SKP Frýdek-Místek
143
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
33
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Žitník
TJ Loko. Suchdol n/O
52
Michal Šťastný
Sokol Krmelín
52
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.