Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
6.turnaj
7.turnaj
8.turnaj
9.turnaj
10.turnaj
11.turnaj
12.turnaj
13.turnaj
14.turnaj
Krajské školní ligy
David Kobielusz
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
16.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
18.5. 17:30
AF132
Vsetín - Ostrava
35 : 26
9.3. 18:00
AF080
Vsetín - Trnávka
27 : 23
23.2. 15:00
AF072
MHK Karviná - Uničov A
27 : 16
17.11. 17:30
AF045
Vsetín - V. Bystřice
31 : 26
21.10. 10:00
AF025
Trnávka - Zubří B
28 : 32
1.liga starších dorostenců
21.4. 13:00
AG105
Karviná - HK Lovosice
37 : 23
2.liga starších dorostenců M
18.5. 15:30
AI132
Vsetín - Sokol Telnice
37 : 31
9.3. 16:00
AI080
Vsetín - Rožnov p.R.
34 : 40
17.11. 15:30
AI045
Vsetín - V. Bystřice
39 : 26
1.liga mladších dorostenců
21.4. 15:00
AJ105
Karviná - HK Lovosice
32 : 21
1.liga mladších dorostenek M
4.5. 17:00
AY129
Karviná - Olomouc
20 : 50
Moravskoslezská liga muži
26.5. 10:30
NA076
Trnávka - Suchdol n/O
26 : 23
26.5. 10:30
NA076
Trnávka - Suchdol n/O
26 : 23
11.5. 09:30
NA069
Orlová - Hlučín
26 : 30
13.4. 18:00
NA049
Paskov - Suchdol n/O
22 : 25
13.4. 18:00
NA049
Paskov - Suchdol n/O
22 : 25
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
27.4. 10:00
NC040
Ostrava - Kopřivnice A
31 : 23
14.10. 11:00
NC017
Ostrava - Polanka
27 : 17
6.10. 10:45
NC013
F.-Místek A - Kopřivnice A
41 : 10
15.9. 13:15
NC004
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 19
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
27.4. 09:00
NE040
Ostrava - Kopřivnice
28 : 34
14.10. 10:00
NE017
Ostrava - Polanka A
20 : 12
6.10. 12:00
NE013
F.-Místek A - Kopřivnice
12 : 26
15.9. 15:45
NE004
Kopřivnice - Karviná A
14 : 22
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
6.10. 09:35
NF013
F.-Místek B - Kopřivnice B
13 : 13
15.9. 14:30
NF004
Kopřivnice B - Karviná B
14 : 7
Moravskoslezská liga starší žačky
17.3. 16:00
NJ104
Hrabůvka - SK Opava
17 : 24
17.3. 16:00
NJ095
SK Opava - Třinec
26 : 10
17.3. 16:00
NJ107
HC Ostrava - Hlučín
15 : 33
17.3. 16:00
NJ097
HC Ostrava - SK Opava
19 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
14.turnaj - 3. kolo - výsledky
video
online
Opava - Poruba
7 : 14
video
online
Karviná - Hlučín
8.6. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
1
1
0
0
21 : 2
2
2
Poruba
1
1
0
0
14 : 7
2
3
Hlučín
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Opava
2
0
0
2
9 : 35
0
Tabulka střelců
Eliška Desortová
HC Hlučín
81
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
80
Klára Jankovičová
HC Ostrava
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Desortová
HC Hlučín
4
Monika Weissová
Sokol Poruba
3
Ivana Novobilská
Sokol Poruba
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Mihačová
SK Opava
18
Adéla Kovalová
HC Hlučín
14
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.