Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
6.turnaj
7.turnaj
8.turnaj
9.turnaj
10.turnaj
11.turnaj
12.turnaj
13.turnaj
14.turnaj
Krajské školní ligy
Vlastimil Švrček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1951
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
19.1. 16:00
AZ058
Poruba - HK Sptk Ústí n.L.
16 : 3
19.1. 14:00
AZ055
Poruba - SKH Velká n.V.
16 : 9
19.1. 12:00
AZ052
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
8 : 14
19.1. 10:00
AZ049
Pardubice - SKH Velká n.V.
13 : 13
19.1. 08:00
AZ046
Pardubice - Poruba
5 : 15
Moravskoslezská liga muži
1.6. 11:30
NA082
Klimkovice - Třinec
13 : 18
1.6. 11:30
NA082
Klimkovice - Třinec
13 : 18
18.5. 15:00
NA071
Třinec - Trnávka
31 : 16
5.5. 17:30
NA063
Nový Jičín - Orlová
31 : 25
28.4. 14:00
NA059
Třinec - Nový Jičín
33 : 22
28.4. 14:00
NA059
Třinec - Nový Jičín
33 : 22
21.4. 14:00
NA053
Suchdol n/O - Třinec
21 : 15
21.4. 14:00
NA053
Suchdol n/O - Třinec
21 : 15
14.4. 10:30
NA046
Trnávka - Klimkovice
22 : 17
14.3. 10:30
NA046
Trnávka - Klimkovice
22 : 17
3.11. 15:30
NA044
Třinec - Krmelín
24 : 23
28.10. 15:30
NA037
Třinec - Klimkovice
20 : 28
13.10. 13:00
NA030
Frýdek-Místek - Suchdol n/O
40 : 24
7.10. 14:00
NA022
Krmelín - Suchdol n/O
23 : 22
29.9. 15:30
NA017
Třinec - Hlučín
22 : 36
23.9. 10:30
NA011
Krmelín - Trnávka
36 : 21
16.9. 11:00
NA6
Hlučín - Trnávka
39 : 24
15.9. 18:00
NA7
Paskov - Nový Jičín
30 : 24
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
4.6. 15:30
NC058
F.-Místek A - Kopřivnice A
36 : 35
1.6. 10:10
NC056
Klimkovice - Karviná A
10 : 31
26.5. 10:15
NC052
Polanka - Kopřivnice A
25 : 24
6.4. 09:15
NC031
Kopřivnice A - Klimkovice
48 : 18
11.11. 12:00
NC029
Polanka - Karviná A
17 : 30
3.11. 10:10
NC027
F.-Místek A - Polanka
24 : 22
30.9. 11:15
NC012
Polanka - F.-Místek A
13 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.turnaj - 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
4
4
0
0
45 : 20
8
2
Hlučín
4
2
0
2
46 : 35
4
3
Karviná
4
2
0
2
37 : 36
4
4
Sokol Hrabůvka
4
2
0
2
37 : 44
4
5
Opava
4
0
0
4
26 : 56
0
Tabulka střelců
Eliška Desortová
HC Hlučín
81
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
80
Klára Jankovičová
HC Ostrava
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Desortová
HC Hlučín
4
Monika Weissová
Sokol Poruba
3
Ivana Novobilská
Sokol Poruba
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Mihačová
SK Opava
18
Adéla Kovalová
HC Hlučín
14
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.