Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.5. 15:00
AF125
MHK Karviná - Hranice B
29 : 33
4.5. 10:30
AF117
Trnávka - MHK Karviná
21 : 30
2.3. 14:00
AF077
Trnávka - Ostrava
30 : 23
17.11. 18:00
AF047
Trnávka - Uničov A
32 : 27
6.10. 18:00
AF014
Trnávka - Vsetín
36 : 28
1.liga mladších dorostenců
23.3. 10:30
AJ092
Karviná - Kopřivnice
35 : 21
2.liga žen M
28.4. 16:00
AT056
Karviná - Bohunice
20 : 26
4.11. 10:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
27 : 25
2.liga starších dorostenek M
21.4. 15:45
AW054
TJ Nový Jičín - HK Veselí n.M.
18 : 47
1.liga mladších dorostenek M
28.4. 14:00
AY089
Karviná - Bohunice
21 : 30
9.2. 11:00
AY102
Karviná - V. Meziříčí
23 : 29
4.11. 12:30
AY037
Karviná - Pardubice
27 : 24
Žákovská liga starších žaček
2.6. 13:30
AZ201
Poruba - Slavia
11 : 12
2.6. 10:30
AZ198
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
1.6. 15:45
AZ194
Zlín "A" - Slavia
18 : 11
1.6. 11:45
AZ190
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
1.6. 08:30
AZ187
Slavia - Zora Olomouc
15 : 10
20.1. 16:40
AZ029
Kobylisy II - H. Brod
24 : 16
20.1. 16:00
AZ028
Č.Budějovice - DHC Plzeň A
13 : 17
20.1. 14:00
AZ025
Č.Budějovice - Kobylisy II
19 : 22
20.1. 13:20
AZ024
H. Brod - Zlín "B"
12 : 16
20.1. 11:20
AZ021
H. Brod - Č.Budějovice
20 : 16
20.1. 10:40
AZ020
DHC Plzeň A - Holečkova
19 : 11
20.1. 09:20
AZ018
Holečkova - H. Brod
12 : 15
20.1. 08:00
AZ016
Zlín "B" - Č.Budějovice
19 : 16
Moravskoslezská liga muži
21.4. 17:30
NA052
Nový Jičín - Paskov
22 : 21
21.4. 17:30
NA052
Nový Jičín - Paskov
22 : 21
LOLK mladší žačky - skupina I.
1.5. 09:30
OH014
L.Zubří - Zlín "A"
13 : 14
Zlínská liga - muži
5.5. 15:00
ZA057
L.Zubří - Bystřice p.H. "B"
34 : 20
20.4. 14:00
ZA051
Val.Meziříčí - Veselá
21 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 20. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Kopřivnice A
36 : 35
video
online
Klimkovice - Ostrava
7 : 23
video
online
Karviná A - Polanka
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
20
18
0
2
643 : 332
36
2
F.-Místek A
20
14
0
6
599 : 422
28
3
Ostrava
20
13
0
7
536 : 379
26
4
Kopřivnice A
20
10
0
10
560 : 501
20
5
Polanka
20
5
0
15
419 : 516
10
6
Klimkovice
20
0
0
20
227 : 834
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
171
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice A
165
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
162
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
18
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
14
Adam Tomašovský
DTJ Polanka
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Fulneček
Sokol Ostrava
28
Rostislav Podhrázský
HCB Karviná A
24
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.