Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
17.3. 17:00
AB087
Litovel - Olomouc
31 : 24
23.2. 17:00
AB069
Olomouc - Loko Louny
32 : 30
9.12. 15:00
AB062
Zlín - Strakonice
31 : 19
21.10. 16:30
AB029
Zlín - Olomouc
25 : 20
6.10. 17:00
AB017
Litovel - Jičín "B"
26 : 34
2.liga mužů SM
28.4. 16:00
AF114
Polanka - Hranice B
25 : 31
1.liga starších dorostenců
19.5. 14:00
AG128
Polanka - Zlín
22 : 20
28.4. 14:00
AG114
Polanka - Kopřivnice
24 : 30
9.12. 13:00
AG062
Zlín - Polanka
29 : 23
2.liga starších dorostenců M
23.2. 15:00
AI069
Olomouc - Rožnov p.R.
21 : 48
2.liga mladších dorostenců M
28.4. 18:00
AL114
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
20 : 18
9.12. 11:00
AL062
Zlín - DTJ Polanka
29 : 19
6.10. 15:00
AL017
Litovel - Napajedla
33 : 22
Žákovská liga starších žáků
13.4. 16:00
AO174
V. Bystřice - Talent A
26 : 27
13.4. 15:10
AO173
Ostrava - F.-Místek A
13 : 13
13.4. 12:40
AO170
F.-Místek A - Zubří
17 : 15
13.4. 11:50
AO169
Ostrava - V. Bystřice
19 : 12
13.4. 09:20
AO166
Zubří - Ostrava
17 : 12
1.liga žen
4.5. 15:30
AR127
Otrokovice - Poruba B
23 : 22
21.4. 15:00
AR118
Kunovice - Olomouc B
25 : 23
14.4. 11:40
AR113
Poruba B - Kobylisy
27 : 19
3.3. 14:30
AR085
Olomouc B - Otrokovice
19 : 30
16.2. 15:00
AR078
Kunovice - Slavia B
19 : 20
2.12. 13:00
AR061
Poruba B - Otrokovice
34 : 24
4.11. 14:30
AR041
Olomouc B - H.Brod
39 : 20
27.10. 15:00
AR031
Otrokovice - Zlín B
35 : 24
22.9. 13:15
AR009
Zlín B - SVŠ Plzeň A
24 : 18
1.liga starších dorostenek
14.4. 13:30
AU113
Poruba - Kobylisy
25 : 23
4.11. 12:30
AU041
Olomouc - H.Brod
34 : 30
22.9. 15:15
AU009
Zlín - SVŠ Plzeň
29 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 20. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Kopřivnice A
36 : 35
video
online
Klimkovice - Ostrava
7 : 23
video
online
Karviná A - Polanka
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
20
18
0
2
643 : 332
36
2
F.-Místek A
20
14
0
6
599 : 422
28
3
Ostrava
20
13
0
7
536 : 379
26
4
Kopřivnice A
20
10
0
10
560 : 501
20
5
Polanka
20
5
0
15
419 : 516
10
6
Klimkovice
20
0
0
20
227 : 834
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
171
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice A
165
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
162
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
18
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
14
Adam Tomašovský
DTJ Polanka
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Fulneček
Sokol Ostrava
28
Rostislav Podhrázský
HCB Karviná A
24
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.