Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
20.4. 17:00
AF107
Ostrava - V. Bystřice
27 : 23
23.3. 18:00
AF093
Vsetín - Polanka
29 : 24
3.3. 16:00
AF075
Polanka - Napajedla
30 : 20
2.12. 10:00
AF058
Trnávka - V. Bystřice
30 : 28
25.11. 16:00
AF049
Polanka - Zubří B
29 : 27
28.10. 17:00
AF031
Zubří B - Napajedla
23 : 23
14.10. 17:00
AF022
Ostrava - Polanka
34 : 31
23.9. 16:00
AF005
Polanka - V. Bystřice
25 : 18
1.liga starších dorostenců
18.5. 13:45
AG130
Frýdek-Místek - Jičín
24 : 27
20.4. 15:00
AG107
Ostrava - Talent Plzeň
21 : 29
3.3. 14:00
AG075
Polanka - Jičín
23 : 31
2.3. 09:00
AG077
Frýdek-Místek - Ostrava
35 : 22
25.11. 14:00
AG049
Polanka - Zubří
17 : 34
24.10. 17:00
AG031
Zubří - Jičín
37 : 25
14.10. 15:00
AG022
Ostrava - Polanka
19 : 15
6.10. 13:45
AG014
Frýdek-Místek - N.Veselí
29 : 27
23.9. 17:00
AG005
Polanka - Talent Plzeň
25 : 21
22.9. 13:45
AG003
Frýdek-Místek - Dukla
23 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.3. 16:00
AI093
Vsetín - SK Kuřim
30 : 25
16.3. 10:00
AI090
Rožnov p.R. - Prostějov
38 : 27
1.liga mladších dorostenců
18.5. 15:45
AJ130
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 35
20.4. 13:00
AJ107
Ostrava - Talent Plzeň
28 : 44
2.3. 11:00
AJ077
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 27
27.10. 17:00
AJ022
Ostrava - Strakonice
31 : 18
24.10. 15:00
AJ031
Zubří - Jičín
27 : 25
22.9. 15:45
AJ003
Frýdek-Místek - Dukla
39 : 35
2.liga mladších dorostenců M
16.3. 11:30
AL090
Rožnov p.R. - Prostějov
34 : 23
3.3. 18:00
AL075
DTJ Polanka - Napajedla
33 : 17
25.11. 18:00
AL049
DTJ Polanka - HK Ivančice
30 : 28
23.9. 18:00
AL005
DTJ Polanka - Sokol Dolní Cerekev
21 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 20. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Kopřivnice A
36 : 35
video
online
Klimkovice - Ostrava
7 : 23
video
online
Karviná A - Polanka
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
20
18
0
2
643 : 332
36
2
F.-Místek A
20
14
0
6
599 : 422
28
3
Ostrava
20
13
0
7
536 : 379
26
4
Kopřivnice A
20
10
0
10
560 : 501
20
5
Polanka
20
5
0
15
419 : 516
10
6
Klimkovice
20
0
0
20
227 : 834
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
171
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice A
165
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
162
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
18
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
14
Adam Tomašovský
DTJ Polanka
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Fulneček
Sokol Ostrava
28
Rostislav Podhrázský
HCB Karviná A
24
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.