Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
6.turnaj
7.turnaj
8.turnaj
9.turnaj
10.turnaj
11.turnaj
12.turnaj
13.turnaj
14.turnaj
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 15:00
AB126
Litovel - Strakonice
26 : 25
13.4. 17:00
AB100
Litovel - N.Veselí
33 : 24
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.11. 17:30
AB051
Zlín - Loko Louny
28 : 23
7.10. 13:00
AB013
Karviná B - Chodov
23 : 23
22.9. 17:00
AB006
Litovel - Zlín
25 : 27
2.liga muži - baráž
26.5. 10:30
AEF001
MHK Karviná - Bohunice
24 : 16
2.liga mužů SM
19.5. 16:00
AF128
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
10.3. 17:00
AF079
Zubří B - Šumperk
35 : 20
21.10. 15:15
AF027
Polanka - Vsetín
34 : 22
1.liga starších dorostenců
4.5. 12:30
AG116
Kopřivnice - HK Lovosice
36 : 24
3.3. 15:00
AG078
Karviná - N.Veselí
29 : 26
24.11. 15:30
AG051
Zlín - Frýdek-Místek
25 : 26
21.10. 13:30
AG027
Polanka - N.Veselí
19 : 30
7.10. 15:00
AG013
Karviná - Zubří
30 : 26
1.liga mladších dorostenců
4.5. 14:30
AJ116
Kopřivnice - HK Lovosice
19 : 31
7.10. 17:00
AJ013
Karviná - Zubří
27 : 33
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 12:00
AL128
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
12.5. 17:00
AL126
Litovel - DTJ Polanka
30 : 18
13.4. 15:00
AL100
Litovel - Nové Bránice
26 : 19
21.10. 17:00
AL027
DTJ Polanka - Nové Bránice
32 : 17
22.9. 15:00
AL006
Litovel - Zlín
20 : 25
Český pohár mužů
13.1. 17:00
AN072
Frýdek-Místek - Hranice
31 : 39
1.liga žen
17.3. 12:30
AR098
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 31
18.11. 14:30
AR052
Olomouc B - Kunovice
32 : 21
4.11. 13:00
AR039
Poruba B - Kunovice
23 : 20
13.10. 16:00
AR019
Otrokovice - Olomouc B
21 : 28
1.liga starších dorostenek
17.3. 14:30
AU098
Olomouc - HC Plzeň
40 : 20
2.liga starších dorostenek M
4.11. 11:00
AW020
Sokol Poruba B - TJ Nový Jičín
27 : 10
13.10. 14:00
AW010
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
37 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
14.turnaj - 5. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Třinec
29.6. 16:00
video
online
SK Opava - Hlučín
12 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
1
1
0
0
22 : 12
2
2
SK Opava
2
1
0
1
41 : 46
2
3
Poruba
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Třinec
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Karviná
1
0
0
1
24 : 29
0
Tabulka střelců
Marie Pavlíková
SK Opava
164
Michaela Konečná
HC Hlučín
143
Monika Vavrečková
SK Opava
98
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Konečná
HC Hlučín
16
Marie Pavlíková
SK Opava
15
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Konečná
HC Hlučín
28
Eliška Mihačová
SK Opava
18
Daniela Ševčíková
Sokol Poruba
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.