Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 15:00
AB126
Litovel - Strakonice
26 : 25
13.4. 17:00
AB100
Litovel - N.Veselí
33 : 24
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.11. 17:30
AB051
Zlín - Loko Louny
28 : 23
7.10. 13:00
AB013
Karviná B - Chodov
23 : 23
22.9. 17:00
AB006
Litovel - Zlín
25 : 27
2.liga muži - baráž
26.5. 10:30
AEF001
MHK Karviná - Bohunice
24 : 16
2.liga mužů SM
19.5. 16:00
AF128
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
10.3. 17:00
AF079
Zubří B - Šumperk
35 : 20
21.10. 15:15
AF027
Polanka - Vsetín
34 : 22
1.liga starších dorostenců
4.5. 12:30
AG116
Kopřivnice - HK Lovosice
36 : 24
3.3. 15:00
AG078
Karviná - N.Veselí
29 : 26
24.11. 15:30
AG051
Zlín - Frýdek-Místek
25 : 26
21.10. 13:30
AG027
Polanka - N.Veselí
19 : 30
7.10. 15:00
AG013
Karviná - Zubří
30 : 26
1.liga mladších dorostenců
4.5. 14:30
AJ116
Kopřivnice - HK Lovosice
19 : 31
7.10. 17:00
AJ013
Karviná - Zubří
27 : 33
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 12:00
AL128
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
12.5. 17:00
AL126
Litovel - DTJ Polanka
30 : 18
13.4. 15:00
AL100
Litovel - Nové Bránice
26 : 19
21.10. 17:00
AL027
DTJ Polanka - Nové Bránice
32 : 17
22.9. 15:00
AL006
Litovel - Zlín
20 : 25
Český pohár mužů
13.1. 17:00
AN072
Frýdek-Místek - Hranice
31 : 39
1.liga žen
17.3. 12:30
AR098
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 31
18.11. 14:30
AR052
Olomouc B - Kunovice
32 : 21
4.11. 13:00
AR039
Poruba B - Kunovice
23 : 20
13.10. 16:00
AR019
Otrokovice - Olomouc B
21 : 28
1.liga starších dorostenek
17.3. 14:30
AU098
Olomouc - HC Plzeň
40 : 20
2.liga starších dorostenek M
4.11. 11:00
AW020
Sokol Poruba B - TJ Nový Jičín
27 : 10
13.10. 14:00
AW010
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
37 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 20. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Kopřivnice
18 : 13
video
online
Klimkovice - Ostrava
9 : 18
video
online
Karviná A - Polanka A
33 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
19
18
0
1
532 : 224
36
2
F.-Místek A
20
15
0
5
476 : 263
30
3
Kopřivnice
20
14
0
6
522 : 301
28
4
Ostrava
19
6
0
13
322 : 403
12
5
Polanka A
20
6
0
14
229 : 477
12
6
Klimkovice
20
0
0
20
192 : 605
0
Tabulka střelců
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
137
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
119
Jakub Jančička
HCB Karviná A
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Růža
HCB Karviná A
9
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
9
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
24
René Galdia
DTJ Polanka A
24
Pavel Kopecký
Sokol Klimkovice
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.