Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga muži
Jaro - mimo soutěž
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
20.4. 11:00
NA054
Frýdek-Místek - Orlová
33 : 18
22.9. 17:30
NA012
Frýdek-Místek - Klimkovice
40 : 26
LOLK mladší žačky - skupina I.
21.4. 09:00
OH009
L.Zubří - Otrokovice
17 : 15
Zlínská liga - muži
2.6. 11:45
ZA069
Bystřice p.H. "B" - Veselá
30 : 32
25.5. 11:30
ZA067
Rožnov p.R. - Bystřice p.H. "B"
32 : 23
11.5. 11:30
ZA060
Rožnov p.R. - L.Zubří
24 : 23
28.4. 14:00
ZA054
Veselá - Bystřice p.H. "B"
26 : 15
7.4. 12:30
ZA044
Veselá - U.Hradiště
25 : 24
27.10. 11:30
ZA031
Rožnov p.R. - Bystřice p.H. "B"
29 : 24
23.9. 14:00
ZA012
Veselá - Rožnov p.R.
26 : 22
Zlínská liga - starší žáci, podzim
27.10. 10:00
ZC044
Rožnov p.R. - Luhačovice
24 : 21
21.10. 09:00
ZC041
Zubří - Rožnov p.R.
20 : 21
29.9. 10:00
ZC022
Rožnov p.R. - Napajedla
29 : 16
Zlínská liga - starší žáci, jaro
2.6. 10:15
ZCJ045
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
21 : 30
25.5. 10:00
ZCJ036
Rožnov p.R. - Zubří B
28 : 10
14.5. 18:15
ZCJ027
Rožnov p.R. - Zubří
26 : 15
28.4. 10:15
ZCJ019
Bystřice p.H. - Napajedla
25 : 14
7.4. 10:00
ZCJ001
Zubří B - Bystřice p.H.
31 : 24
7.4. 09:00
ZCJ004
Zubří - Napajedla
32 : 14
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
27.10. 09:00
ZD044
Rožnov p.R. - Luhačovice
30 : 6
21.10. 08:00
ZD041
Zubří - Rožnov p.R.
21 : 18
13.10. 09:00
ZD033
Rožnov p.R. - U.Hradiště
18 : 15
29.9. 09:00
ZD022
Rožnov p.R. - Napajedla
16 : 7
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
2.6. 09:00
ZDJ045
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
12 : 18
25.5. 09:00
ZDJ036
Rožnov p.R. - Val.Meziříčí
15 : 14
14.5. 17:15
ZDJ027
Rožnov p.R. - Zubří
9 : 26
28.4. 09:00
ZDJ019
Bystřice p.H. - Napajedla
5 : 11
7.4. 08:00
ZDJ004
Zubří - Napajedla
18 : 16
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - mimo soutěž - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Orlová
26 : 22
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
8.6. 12:15
video
online
Krmelín - Třinec
29 : 23
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
8
8
0
0
261 : 168
16
2
Suchdol n/O
9
7
0
2
220 : 188
14
3
Krmelín
9
7
0
2
256 : 212
14
4
Hlučín
9
6
0
3
270 : 239
12
5
Třinec
9
5
0
4
224 : 197
10
6
Nový Jičín
9
3
0
6
188 : 263
6
7
Paskov
8
3
0
5
196 : 194
6
8
Trnávka
9
2
0
7
181 : 227
4
9
Klimkovice
9
2
0
7
178 : 231
4
10
Orlová
9
1
0
8
196 : 251
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
194
Martin Pomichálek
SKP Frýdek-Místek
143
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
33
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Žitník
TJ Loko. Suchdol n/O
52
Michal Šťastný
Sokol Krmelín
52
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.