Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:00
AF130
Trnávka - Napajedla
25 : 32
24.3. 17:00
AF094
Ostrava - Uničov A
35 : 22
16.3. 15:00
AF086
MHK Karviná - Napajedla
28 : 23
2.12. 18:30
AF055
Zubří B - Ostrava
40 : 24
11.11. 15:15
AF038
Polanka - Trnávka
39 : 22
30.9. 17:00
AF007
Zubří B - MHK Karviná
26 : 26
1.liga starších dorostenců
4.5. 13:45
AG117
Frýdek-Místek - Zlín
33 : 13
20.4. 12:40
AG104
Frýdek-Místek - Polanka
27 : 11
24.3. 15:00
AG094
Ostrava - HK Lovosice
32 : 26
2.12. 16:45
AG055
Zubří - Ostrava
38 : 25
17.11. 16:00
AG048
Kopřivnice - Polanka
47 : 18
11.11. 13:30
AG038
Polanka - Frýdek-Místek
23 : 27
21.10. 14:00
AG026
Kopřivnice - Karviná
24 : 24
30.9. 15:00
AG007
Zubří - Zlín
27 : 25
22.9. 13:45
AG003
Frýdek-Místek - Dukla
23 : 21
1.liga mladších dorostenců
4.5. 15:45
AJ117
Frýdek-Místek - KP Brno
41 : 38
20.4. 14:40
AJ104
Frýdek-Místek - Strakonice
40 : 28
24.3. 13:00
AJ094
Ostrava - HK Lovosice
33 : 34
3.3. 13:00
AJ078
Karviná - N.Veselí
45 : 29
2.12. 15:00
AJ055
Zubří - Ostrava
33 : 24
17.11. 14:00
AJ048
Kopřivnice - Strakonice
34 : 33
21.10. 12:00
AJ026
Kopřivnice - Karviná
14 : 31
30.9. 13:00
AJ007
Zubří - KP Brno
43 : 26
22.9. 15:45
AJ003
Frýdek-Místek - Dukla
39 : 35
2.liga mladších dorostenců M
11.11. 17:00
AL038
DTJ Polanka - Rožnov p.R.
21 : 26
1.liga starších dorostenek
18.11. 13:00
AU050
Poruba - Písek
26 : 29
2.liga starších dorostenek M
18.11. 11:00
AW027
Sokol Poruba B - HK Hodonín
27 : 38
1.liga mladších dorostenek M
18.11. 09:00
AY050
Poruba - Karviná
23 : 21
Moravskoslezská liga muži
4.5. 11:45
NA065
Frýdek-Místek - Krmelín
36 : 24
4.5. 11:45
NA065
Frýdek-Místek - Krmelín
36 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Karviná B
18 : 30
video
online
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
video
online
Třinec - Polanka
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
5
5
0
0
142 : 93
10
2
KH Orel Paskov
5
4
0
1
135 : 103
8
3
Orlová
5
3
0
2
117 : 121
6
4
F.-Místek B
5
2
0
3
104 : 111
4
5
Třinec
5
1
0
4
91 : 108
2
6
Polanka
5
0
0
5
81 : 134
0
Tabulka střelců
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
43
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
43
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek B
6
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
5
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.