Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga muži
Jaro - mimo soutěž
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 14:00
AB125
Zlín - Ústí n.L.
33 : 17
21.4. 16:00
AB108
Olomouc - Jičín "B"
26 : 18
24.3. 10:30
AB094
Bystřice p.H. - Litovel
21 : 21
3.3. 16:00
AB073
Zlín - Chodov
32 : 23
2.12. 14:00
AB057
Karviná B - Jičín "B"
28 : 29
24.11. 15:00
AB054
Olomouc - Bystřice p.H.
23 : 30
11.11. 16:30
AB040
Zlín - N.Veselí
21 : 16
28.10. 12:30
AB035
Karviná B - Strakonice
21 : 21
30.9. 10:30
AB011
Bystřice p.H. - Loko Louny
32 : 25
2.liga mužů SM
5.5. 17:00
AF115
Zubří B - Polanka
36 : 28
17.3. 16:00
AF088
Polanka - Ostrava
19 : 21
8.12. 16:00
AF062
MHK Karviná - Polanka
28 : 19
1.liga starších dorostenců
12.5. 16:00
AG125
Zlín - Kopřivnice
15 : 41
5.5. 15:00
AG115
Zubří - Polanka
37 : 15
27.3. 19:00
AG073
Zlín - Zubří
25 : 39
17.3. 14:00
AG088
Polanka - Ostrava
16 : 26
2.12. 12:00
AG057
Karviná - Jičín
27 : 22
11.11. 14:30
AG040
Zlín - N.Veselí
18 : 24
28.10. 10:30
AG035
Karviná - Polanka
35 : 19
2.liga starších dorostenců M
21.4. 14:00
AI108
Olomouc - Maloměřice
20 : 19
24.11. 13:00
AI054
Olomouc - Sokol Telnice
35 : 17
1.liga mladších dorostenců
5.5. 13:00
AJ115
Zubří - Strakonice
30 : 20
2.12. 16:00
AJ057
Karviná - Jičín
35 : 27
28.10. 14:30
AJ035
Karviná - Strakonice
37 : 20
2.liga mladších dorostenců M
17.3. 18:00
AL088
DTJ Polanka - Sokol Telnice
30 : 26
3.3. 14:00
AL073
Zlín - HK Ivančice
37 : 24
1.liga žen
28.4. 14:30
AR124
Olomouc B - Kobylisy
29 : 31
14.4. 15:00
AR110
Zlín B - H.Brod
33 : 19
10.2. 14:30
AR071
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
21 : 14
13.10. 15:00
AR024
Kunovice - Kobylisy
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - mimo soutěž - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Orlová
26 : 22
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
8.6. 12:15
video
online
Krmelín - Třinec
29 : 23
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
8
8
0
0
261 : 168
16
2
Suchdol n/O
9
7
0
2
220 : 188
14
3
Krmelín
9
7
0
2
256 : 212
14
4
Hlučín
9
6
0
3
270 : 239
12
5
Třinec
9
5
0
4
224 : 197
10
6
Nový Jičín
9
3
0
6
188 : 263
6
7
Paskov
8
3
0
5
196 : 194
6
8
Trnávka
9
2
0
7
181 : 227
4
9
Klimkovice
9
2
0
7
178 : 231
4
10
Orlová
9
1
0
8
196 : 251
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
194
Martin Pomichálek
SKP Frýdek-Místek
143
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
33
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Žitník
TJ Loko. Suchdol n/O
52
Michal Šťastný
Sokol Krmelín
52
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.