Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga muži
Jaro - mimo soutěž
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Božetěch Tvarůžek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1948
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
nezadáno
NE037
Kopřivnice - Polanka A
33 : 7
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
4.6. 16:40
NF058
F.-Místek B - Kopřivnice B
12 : 12
19.5. 11:00
NF051
Sokol Hrabůvka - Krmelín
12 : 14
6.4. 10:30
NF033
Karviná B - F.-Místek B
13 : 13
10.11. 10:45
NF028
Kopřivnice B - F.-Místek B
15 : 9
9.11. 17:00
NF029
Krmelín - Karviná B
8 : 14
30.9. 09:00
NF012
Krmelín - F.-Místek B
11 : 6
8.9. 09:45
NF003
F.-Místek B - Karviná B
10 : 11
nezadáno
NF037
Kopřivnice B - Krmelín
19 : 15
Moravskoslezská liga ženy
4.5. 16:00
NI019
Suchdol n/O - Ostrava
10 : 17
23.9. 00:00
NI005
Ostrava - Paskov
20 : 14
23.9. 00:00
NI004
Suchdol n/O - Ostrava
16 : 17
23.9. 00:00
NI006
Suchdol n/O - Paskov
11 : 15
Moravskoslezská liga starší žačky
15.6. 16:00
NJ176
SK Opava - Karviná
29 : 24
18.5. 16:00
NJ145
SK Opava - Třinec
8 : 14
15.9. 00:00
NJ011
Hlučín - SK Opava
15 : 11
15.9. 00:00
NJ013
Hlučín - Třinec
30 : 7
15.9. 00:00
NJ018
Hrabůvka - Třinec
15 : 9
15.9. 00:00
NJ020
SK Opava - Třinec
19 : 1
Moravskoslezská liga mladší žačky
13.4. 16:00
NK075
Sokol Hrabůvka - Karviná
11 : 13
13.4. 16:00
NK078
Karviná - Hlučín
25 : 6
13.4. 16:00
NK070
Sokol Hrabůvka - Hlučín
22 : 8
13.4. 16:00
NK081
Hlučín - HC Ostrava
10 : 21
13.4. 16:00
NK073
Karviná - HC Ostrava
13 : 10
13.4. 16:00
NK072
Poruba - Sokol Hrabůvka
9 : 12
13.4. 16:00
NK076
Hlučín - Poruba
5 : 9
13.4. 16:00
NK069
HC Ostrava - Poruba
9 : 11
13.4. 16:00
NK082
Poruba - Karviná
6 : 13
18.11. 12:20
NK081
Poruba - Opava
9 : 6
18.11. 11:00
NK077
Opava - Sokol Hrabůvka
7 : 25
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - mimo soutěž - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Orlová
26 : 22
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
8.6. 12:15
video
online
Krmelín - Třinec
29 : 23
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
8
8
0
0
261 : 168
16
2
Suchdol n/O
9
7
0
2
220 : 188
14
3
Krmelín
9
7
0
2
256 : 212
14
4
Hlučín
9
6
0
3
270 : 239
12
5
Třinec
9
5
0
4
224 : 197
10
6
Nový Jičín
9
3
0
6
188 : 263
6
7
Paskov
8
3
0
5
196 : 194
6
8
Trnávka
9
2
0
7
181 : 227
4
9
Klimkovice
9
2
0
7
178 : 231
4
10
Orlová
9
1
0
8
196 : 251
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
194
Martin Pomichálek
SKP Frýdek-Místek
143
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
33
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Žitník
TJ Loko. Suchdol n/O
52
Michal Šťastný
Sokol Krmelín
52
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.