Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Božetěch Tvarůžek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1948
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
8.6. 12:15
NA088
Frýdek-Místek - Paskov
28 : 25
4.5. 11:00
NA062
Hlučín - Třinec
25 : 23
4.5. 11:00
NA062
Hlučín - Třinec
25 : 23
21.4. 10:30
NA051
Trnávka - Hlučín
20 : 24
21.4. 10:30
NA051
Trnávka - Hlučín
20 : 24
14.10. 10:00
NA026
Trnávka - Třinec
20 : 14
30.9. 10:30
NA020
Krmelín - Frýdek-Místek
24 : 25
16.9. 11:00
NA6
Hlučín - Trnávka
39 : 24
8.9. 13:30
NA3
Frýdek-Místek - Třinec
25 : 15
nezadáno
NA042
Hlučín - Suchdol n/O
34 : 28
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
4.6. 15:30
NC058
F.-Místek A - Kopřivnice A
36 : 35
12.5. 10:15
NC047
Polanka - Ostrava
21 : 22
6.4. 12:30
NC033
Karviná A - F.-Místek A
29 : 18
4.4. 17:00
NC032
Ostrava - Polanka
29 : 10
10.11. 12:00
NC028
Kopřivnice A - F.-Místek A
21 : 26
3.11. 10:00
NC025
Ostrava - Kopřivnice A
27 : 18
28.10. 11:00
NC024
Ostrava - Karviná A
15 : 25
8.9. 10:50
NC003
F.-Místek A - Karviná A
28 : 22
nezadáno
NC037
Kopřivnice A - Polanka
32 : 23
nezadáno
NC055
Kopřivnice A - Ostrava
36 : 29
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
20.4. 16:00
ND032
KH Orel Paskov - F.-Místek B
24 : 16
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
4.6. 17:50
NE058
F.-Místek A - Kopřivnice
18 : 13
12.5. 09:00
NE047
Polanka A - Ostrava
14 : 13
6.4. 11:30
NE033
Karviná A - F.-Místek A
24 : 13
4.4. 16:00
NE032
Ostrava - Polanka A
21 : 17
10.11. 09:30
NE028
Kopřivnice - F.-Místek A
22 : 16
3.11. 09:00
NE025
Ostrava - Kopřivnice
21 : 29
28.10. 10:00
NE024
Ostrava - Karviná A
16 : 28
8.9. 12:05
NE003
F.-Místek A - Karviná A
9 : 16
nezadáno
NE055
Kopřivnice - Ostrava
24 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Karviná B
18 : 30
video
online
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
video
online
Třinec - Polanka
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
5
5
0
0
142 : 93
10
2
KH Orel Paskov
5
4
0
1
135 : 103
8
3
Orlová
5
3
0
2
117 : 121
6
4
F.-Místek B
5
2
0
3
104 : 111
4
5
Třinec
5
1
0
4
91 : 108
2
6
Polanka
5
0
0
5
81 : 134
0
Tabulka střelců
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
43
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
43
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek B
6
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
5
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.