Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
6.turnaj
7.turnaj
8.turnaj
9.turnaj
10.turnaj
11.turnaj
12.turnaj
13.turnaj
14.turnaj
Krajské školní ligy
Antonín Martiník
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1952
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
8.6. 11:30
NA090
Klimkovice - Orlová
26 : 22
1.6. 11:30
NA082
Klimkovice - Třinec
13 : 18
1.6. 11:30
NA082
Klimkovice - Třinec
13 : 18
18.5. 15:00
NA071
Třinec - Trnávka
31 : 16
18.5. 15:00
NA071
Třinec - Trnávka
31 : 16
5.5. 17:30
NA063
Nový Jičín - Orlová
31 : 25
28.4. 14:00
NA059
Třinec - Nový Jičín
33 : 22
28.4. 14:00
NA059
Třinec - Nový Jičín
33 : 22
21.4. 14:00
NA053
Suchdol n/O - Třinec
21 : 15
21.4. 14:00
NA053
Suchdol n/O - Třinec
21 : 15
14.4. 10:30
NA046
Trnávka - Klimkovice
22 : 17
14.3. 10:30
NA046
Trnávka - Klimkovice
22 : 17
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
8.6. 10:00
NC060
Klimkovice - Ostrava
7 : 23
1.6. 10:10
NC056
Klimkovice - Karviná A
10 : 31
18.5. 10:10
NC051
Klimkovice - Polanka
4 : 40
16.5. 17:00
NC050
Ostrava - F.-Místek A
28 : 33
6.4. 09:15
NC031
Kopřivnice A - Klimkovice
48 : 18
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
4.5. 09:30
ND040
Orlová - F.-Místek B
21 : 19
20.4. 10:00
ND033
Třinec - Karviná B
18 : 23
nezadáno
ND034
Polanka - Orlová
15 : 28
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
8.6. 09:00
NE060
Klimkovice - Ostrava
9 : 18
1.6. 09:00
NE056
Klimkovice - Karviná A
3 : 27
18.5. 09:00
NE051
Klimkovice - Polanka A
14 : 31
16.5. 16:00
NE050
Ostrava - F.-Místek A
14 : 24
6.4. 08:00
NE031
Kopřivnice - Klimkovice
31 : 10
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
8.6. 09:00
NF059
Karviná B - Krmelín
25 : 11
6.4. 10:30
NF031
Kopřivnice B - Sokol Hrabůvka
20 : 11
Moravskoslezská liga mladší žačky
27.4. 16:00
NK085
Opava - Poruba
7 : 16
Zlínská liga - muži
5.5. 14:00
ZA058
Veselá - Rožnov p.R.
18 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
14.turnaj - 3. kolo - výsledky
video
online
Opava - Poruba
7 : 14
video
online
Karviná - Hlučín
8.6. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
1
1
0
0
21 : 2
2
2
Poruba
1
1
0
0
14 : 7
2
3
Hlučín
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Opava
2
0
0
2
9 : 35
0
Tabulka střelců
Eliška Desortová
HC Hlučín
81
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
80
Klára Jankovičová
HC Ostrava
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Desortová
HC Hlučín
4
Monika Weissová
Sokol Poruba
3
Ivana Novobilská
Sokol Poruba
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Mihačová
SK Opava
18
Adéla Kovalová
HC Hlučín
14
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.