Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Antonín Martiník
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1952
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
8.6. 11:30
NA090
Klimkovice - Orlová
26 : 22
1.6. 11:30
NA082
Klimkovice - Třinec
13 : 18
1.6. 11:30
NA082
Klimkovice - Třinec
13 : 18
18.5. 15:00
NA071
Třinec - Trnávka
31 : 16
18.5. 15:00
NA071
Třinec - Trnávka
31 : 16
5.5. 17:30
NA063
Nový Jičín - Orlová
31 : 25
28.4. 14:00
NA059
Třinec - Nový Jičín
33 : 22
28.4. 14:00
NA059
Třinec - Nový Jičín
33 : 22
21.4. 14:00
NA053
Suchdol n/O - Třinec
21 : 15
21.4. 14:00
NA053
Suchdol n/O - Třinec
21 : 15
14.4. 10:30
NA046
Trnávka - Klimkovice
22 : 17
14.3. 10:30
NA046
Trnávka - Klimkovice
22 : 17
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
8.6. 10:00
NC060
Klimkovice - Ostrava
7 : 23
1.6. 10:10
NC056
Klimkovice - Karviná A
10 : 31
18.5. 10:10
NC051
Klimkovice - Polanka
4 : 40
16.5. 17:00
NC050
Ostrava - F.-Místek A
28 : 33
6.4. 09:15
NC031
Kopřivnice A - Klimkovice
48 : 18
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
4.5. 09:30
ND040
Orlová - F.-Místek B
21 : 19
20.4. 10:00
ND033
Třinec - Karviná B
18 : 23
nezadáno
ND034
Polanka - Orlová
15 : 28
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
8.6. 09:00
NE060
Klimkovice - Ostrava
9 : 18
1.6. 09:00
NE056
Klimkovice - Karviná A
3 : 27
18.5. 09:00
NE051
Klimkovice - Polanka A
14 : 31
16.5. 16:00
NE050
Ostrava - F.-Místek A
14 : 24
6.4. 08:00
NE031
Kopřivnice - Klimkovice
31 : 10
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
8.6. 09:00
NF059
Karviná B - Krmelín
25 : 11
6.4. 10:30
NF031
Kopřivnice B - Sokol Hrabůvka
20 : 11
Moravskoslezská liga mladší žačky
27.4. 16:00
NK085
Opava - Poruba
7 : 16
Zlínská liga - muži
5.5. 14:00
ZA058
Veselá - Rožnov p.R.
18 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 20. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Kopřivnice
18 : 13
video
online
Klimkovice - Ostrava
9 : 18
video
online
Karviná A - Polanka A
33 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
19
18
0
1
532 : 224
36
2
F.-Místek A
20
15
0
5
476 : 263
30
3
Kopřivnice
20
14
0
6
522 : 301
28
4
Ostrava
19
6
0
13
322 : 403
12
5
Polanka A
20
6
0
14
229 : 477
12
6
Klimkovice
20
0
0
20
192 : 605
0
Tabulka střelců
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
137
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
119
Jakub Jančička
HCB Karviná A
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Růža
HCB Karviná A
9
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
9
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
24
René Galdia
DTJ Polanka A
24
Pavel Kopecký
Sokol Klimkovice
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.