Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga muži
Jaro - mimo soutěž
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Dušan Adámek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1950
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AN020
L.Zubří - MHK Karviná
19 : 21
Moravskoslezská liga muži
3.11. 15:30
NA044
Třinec - Krmelín
24 : 23
13.10. 13:00
NA030
Frýdek-Místek - Suchdol n/O
40 : 24
7.10. 14:00
NA022
Krmelín - Suchdol n/O
23 : 22
23.9. 10:30
NA011
Krmelín - Trnávka
36 : 21
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
26.5. 10:15
NC052
Polanka - Kopřivnice A
25 : 24
11.11. 12:00
NC029
Polanka - Karviná A
17 : 30
3.11. 10:10
NC027
F.-Místek A - Polanka
24 : 22
9.9. 11:15
NC002
Polanka - Ostrava
10 : 24
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
26.5. 09:00
NE052
Polanka A - Kopřivnice
7 : 32
11.11. 11:00
NE029
Polanka A - Karviná A
13 : 32
3.11. 11:20
NE027
F.-Místek A - Polanka A
32 : 5
9.9. 10:15
NE002
Polanka A - Ostrava
14 : 13
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
25.5. 11:35
NF053
F.-Místek B - Sokol Hrabůvka
24 : 11
3.11. 09:00
NF027
F.-Místek B - Krmelín
16 : 8
19.10. 17:00
NF021
Krmelín - Sokol Hrabůvka
6 : 15
23.9. 09:00
NF007
Krmelín - Kopřivnice B
6 : 18
nezadáno
NF011
Sokol Hrabůvka - Karviná B
6 : 7
Moravskoslezská liga ženy
21.10. 10:30
NI010
Ostrava - Paskov
15 : 14
21.10. 09:30
NI012
Suchdol n/O - Ostrava
15 : 23
21.10. 08:30
NI011
Paskov - Suchdol n/O
13 : 11
Moravskoslezská liga starší žačky
18.5. 16:00
NJ154
SK Opava - Hlučín
15 : 19
Moravskoslezská liga mladší žačky
18.11. 11:40
NK084
Hlučín - Sokol Hrabůvka
5 : 17
18.11. 11:00
NK077
Opava - Sokol Hrabůvka
7 : 25
18.11. 08:40
NK089
Hlučín - Opava
13 : 10
18.11. 08:00
NK090
Sokol Hrabůvka - Poruba
7 : 7
3.11. 00:00
NK065
HC Ostrava - Opava
13 : 7
3.11. 00:00
NK063
Opava - Sokol Hrabůvka
6 : 11
3.11. 00:00
NK069
Sokol Hrabůvka - HC Ostrava
14 : 10
3.11. 00:00
NK062
Karviná - HC Ostrava
19 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - mimo soutěž - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Orlová
26 : 22
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
8.6. 12:15
video
online
Krmelín - Třinec
29 : 23
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
8
8
0
0
261 : 168
16
2
Suchdol n/O
9
7
0
2
220 : 188
14
3
Krmelín
9
7
0
2
256 : 212
14
4
Hlučín
9
6
0
3
270 : 239
12
5
Třinec
9
5
0
4
224 : 197
10
6
Nový Jičín
9
3
0
6
188 : 263
6
7
Paskov
8
3
0
5
196 : 194
6
8
Trnávka
9
2
0
7
181 : 227
4
9
Klimkovice
9
2
0
7
178 : 231
4
10
Orlová
9
1
0
8
196 : 251
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
194
Martin Pomichálek
SKP Frýdek-Místek
143
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
33
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Žitník
TJ Loko. Suchdol n/O
52
Michal Šťastný
Sokol Krmelín
52
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.