Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga muži
Jaro - mimo soutěž
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
20.4. 17:30
AF106
Vsetín - MHK Karviná
24 : 19
9.12. 15:00
AF066
Ostrava - Vsetín
30 : 29
28.10. 17:00
AF033
Ostrava - MHK Karviná
34 : 29
20.10. 17:30
AF030
V. Bystřice - Napajedla
29 : 23
14.10. 17:00
AF019
Zubří B - V. Bystřice
29 : 29
6.10. 15:00
AF018
MHK Karviná - V. Bystřice
27 : 21
1.liga starších dorostenců
6.3. 18:00
AG079
Zubří - Karviná
34 : 21
2.3. 20:00
AG076
Kopřivnice - Dukla
30 : 34
9.12. 13:00
AG066
Ostrava - N.Veselí
32 : 26
1.12. 12:00
AG058
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
26 : 26
28.10. 15:00
AG033
Ostrava - Zlín
22 : 20
14.10. 14:15
AG019
Zubří - Talent Plzeň
40 : 34
22.9. 16:00
AG004
Kopřivnice - Jičín
38 : 19
2.liga starších dorostenců M
20.4. 15:30
AI106
Vsetín - Handball KP Brno
30 : 35
20.10. 15:30
AI030
V. Bystřice - Maloměřice
15 : 40
1.liga mladších dorostenců
6.3. 16:30
AJ079
Zubří - Karviná
24 : 24
2.3. 16:00
AJ076
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
9.12. 11:00
AJ066
Ostrava - N.Veselí
39 : 32
1.12. 14:00
AJ058
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
39 : 44
28.10. 13:00
AJ033
Ostrava - KP Brno
40 : 37
14.10. 12:30
AJ019
Zubří - Talent Plzeň
36 : 39
22.9. 14:00
AJ004
Kopřivnice - Jičín
25 : 33
2.liga starších dorostenek M
21.10. 15:00
AW013
Sokol Poruba B - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 31
Moravskoslezská liga muži
8.6. 16:30
NA089
Krmelín - Třinec
29 : 23
12.5. 15:30
NA070
Třinec - Paskov
30 : 22
12.5. 15:30
NA070
Třinec - Paskov
30 : 22
28.4. 10:30
NA056
Trnávka - Krmelín
13 : 31
7.10. 17:30
NA023
Nový Jičín - Klimkovice
29 : 28
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
nezadáno
NC043
Kopřivnice A - F.-Místek A
32 : 33
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
12.5. 14:00
ND043
Třinec - Polanka
17 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - mimo soutěž - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Orlová
26 : 22
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
8.6. 12:15
video
online
Krmelín - Třinec
29 : 23
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
8
8
0
0
261 : 168
16
2
Suchdol n/O
9
7
0
2
220 : 188
14
3
Krmelín
9
7
0
2
256 : 212
14
4
Hlučín
9
6
0
3
270 : 239
12
5
Třinec
9
5
0
4
224 : 197
10
6
Nový Jičín
9
3
0
6
188 : 263
6
7
Paskov
8
3
0
5
196 : 194
6
8
Trnávka
9
2
0
7
181 : 227
4
9
Klimkovice
9
2
0
7
178 : 231
4
10
Orlová
9
1
0
8
196 : 251
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
194
Martin Pomichálek
SKP Frýdek-Místek
143
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
33
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Žitník
TJ Loko. Suchdol n/O
52
Michal Šťastný
Sokol Krmelín
52
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.