Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
5.5. 13:10
AZ184
Poruba - Slavia
14 : 15
5.5. 10:55
AZ182
Zlín "B" - Poruba
11 : 14
23.3. 17:20
AZ139
Slavia - Hlučín
9 : 15
23.3. 14:40
AZ135
Zlín "A" - Žirovnice
21 : 5
23.3. 12:40
AZ132
Zlín "B" - Slavia
13 : 15
23.3. 10:40
AZ129
Zlín "A" - Slavia
16 : 9
23.3. 08:40
AZ126
Zlín "B" - Zlín "A"
7 : 21
19.1. 16:40
AZ059
SKH Velká n.V. - Astra
13 : 11
19.1. 14:40
AZ056
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
11 : 12
19.1. 12:40
AZ053
SKH Velká n.V. - Háje
11 : 15
19.1. 10:40
AZ050
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
6 : 20
19.1. 08:40
AZ047
SKH Velká n.V. - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
Moravskoslezská liga muži
8.6. 16:30
NA089
Krmelín - Třinec
29 : 23
8.6. 11:30
NA090
Klimkovice - Orlová
26 : 22
1.6. 11:00
NA084
Hlučín - Frýdek-Místek
24 : 31
1.6. 11:00
NA084
Hlučín - Frýdek-Místek
24 : 31
12.5. 15:30
NA070
Třinec - Paskov
30 : 22
12.5. 15:30
NA070
Třinec - Paskov
30 : 22
11.5. 11:30
NA068
Klimkovice - Nový Jičín
13 : 11
11.5. 11:30
NA068
Klimkovice - Nový Jičín
13 : 11
28.4. 10:30
NA056
Trnávka - Krmelín
13 : 31
13.10. 10:30
NA028
Klimkovice - Hlučín
21 : 26
7.10. 17:30
NA023
Nový Jičín - Klimkovice
29 : 28
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
nezadáno
NC037
Kopřivnice A - Polanka
32 : 23
nezadáno
NC043
Kopřivnice A - F.-Místek A
32 : 33
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
12.5. 14:00
ND043
Třinec - Polanka
17 : 15
11.5. 16:00
ND042
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
nezadáno
NE037
Kopřivnice - Polanka A
33 : 7
nezadáno
NE043
Kopřivnice - F.-Místek A
22 : 30
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
9.9. 09:00
NF001
Sokol Hrabůvka - Kopřivnice B
7 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 20. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Kopřivnice A
36 : 35
video
online
Klimkovice - Ostrava
7 : 23
video
online
Karviná A - Polanka
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
20
18
0
2
643 : 332
36
2
F.-Místek A
20
14
0
6
599 : 422
28
3
Ostrava
20
13
0
7
536 : 379
26
4
Kopřivnice A
20
10
0
10
560 : 501
20
5
Polanka
20
5
0
15
419 : 516
10
6
Klimkovice
20
0
0
20
227 : 834
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
171
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice A
165
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
162
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
18
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
14
Adam Tomašovský
DTJ Polanka
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Fulneček
Sokol Ostrava
28
Rostislav Podhrázský
HCB Karviná A
24
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.