Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga muži
Jaro - mimo soutěž
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
20.4. 15:00
AE105
Prostějov - Sokolnice
36 : 27
17.3. 15:30
AE090
Kostelec n.H. - Prostějov
28 : 28
9.3. 11:00
AE083
Maloměřice - Sokolnice
33 : 24
17.11. 15:00
AE046
Prostějov - Brno B
27 : 33
28.10. 10:30
AE036
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
21 : 20
22.9. 10:30
AE003
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 25
2.liga mužů SM
5.5. 10:30
AF116
Hranice B - Uničov A
32 : 17
21.4. 10:30
AF105
Šumperk - Uničov A
32 : 21
3.3. 15:00
AF074
Uničov A - V. Bystřice
18 : 34
24.2. 10:30
AF069
Holešov - Trnávka
28 : 32
9.12. 10:30
AF063
V. Bystřice - Hranice B
45 : 22
2.12. 10:30
AF059
Hranice B - MHK Karviná
26 : 31
14.10. 10:30
AF021
Holešov - Uničov A
25 : 24
7.10. 10:30
AF015
Hranice B - Ostrava
32 : 32
2.liga starších dorostenců M
12.5. 10:00
AI126
Přerov - SK Kuřim
31 : 19
5.5. 13:00
AI116
Hranice - Přerov
24 : 27
20.4. 17:00
AI105
Prostějov - Přerov
40 : 26
9.3. 13:00
AI083
Maloměřice - Přerov
31 : 23
9.12. 12:30
AI063
V. Bystřice - Hranice
18 : 34
2.12. 13:00
AI059
Hranice - Handball KP Brno
22 : 31
17.11. 13:00
AI046
Prostějov - Handball KP Brno
22 : 42
7.10. 13:00
AI015
Hranice - Sokol Telnice
46 : 32
2.liga mladších dorostenců M
20.4. 13:00
AL105
Prostějov - Litovel
44 : 25
13.4. 11:00
AL099
Zlín - Sokol Telnice
40 : 30
17.11. 17:00
AL046
Prostějov - Zlín
34 : 34
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AN023
U.Hradiště - Prostějov
22 : 32
Žákovská liga starších žáků
9.2. 15:30
AO070
KP Brno - Talent A
13 : 25
9.2. 13:00
AO067
Talent A - Ostrava
10 : 13
9.2. 12:10
AO066
Rožnov p.R. - TJ Sokol Bělá
22 : 12
9.2. 09:40
AO063
KP Brno - Rožnov p.R.
11 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - mimo soutěž - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Orlová
26 : 22
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
8.6. 12:15
video
online
Krmelín - Třinec
29 : 23
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
8
8
0
0
261 : 168
16
2
Suchdol n/O
9
7
0
2
220 : 188
14
3
Krmelín
9
7
0
2
256 : 212
14
4
Hlučín
9
6
0
3
270 : 239
12
5
Třinec
9
5
0
4
224 : 197
10
6
Nový Jičín
9
3
0
6
188 : 263
6
7
Paskov
8
3
0
5
196 : 194
6
8
Trnávka
9
2
0
7
181 : 227
4
9
Klimkovice
9
2
0
7
178 : 231
4
10
Orlová
9
1
0
8
196 : 251
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
194
Martin Pomichálek
SKP Frýdek-Místek
143
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
33
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Žitník
TJ Loko. Suchdol n/O
52
Michal Šťastný
Sokol Krmelín
52
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.