Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Martin Cáb
SKP Frýdek-Místek B
1
Tomáš Čečotka
TJ Meteor Orlová
1
Patrik David
HCB Karviná B"
1
Dominik Glac
TJ Meteor Orlová
1
Kristián Klimek
HCB Karviná B"
1
Adam Klus
HCB Karviná B"
1
Jakub Poles
TJ Meteor Orlová
1
Vojtěch Rusnák
TJ Meteor Orlová
1
Adam Siuda
HCB Karviná B"
1
Dominik Tužil
HCB Karviná B"
1
Filip Lysek
TJ TŽ Třinec
2
Daniel Schestag
HCB Karviná B"
2
Tomáš Dlouhý
KH Orel Paskov
3
Tomáš Hradil
DTJ Polanka
3
Denis Jasiok
KH Orel Paskov
3
Rudolf Matuszek
SKP Frýdek-Místek B
3
Jan Michalák
SKP Frýdek-Místek B
3
Daniel Petruška
DTJ Polanka
3
Petr Adamec
DTJ Polanka
4
Dominik Feik
HCB Karviná B"
4
Vojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec
4
Jan Mucha
HCB Karviná B"
4
David Olšák
HCB Karviná B"
4
Matěj Skotnica
DTJ Polanka
4
Tomáš Skupien
SKP Frýdek-Místek B
4
Jakub Targosz
HCB Karviná B"
4
Daniel Belan
HCB Karviná B"
5
Stanislav Dlouhý
KH Orel Paskov
5
René Galdia
DTJ Polanka
5
Jan Jadlovec
SKP Frýdek-Místek B
5
Pavel Musálek
SKP Frýdek-Místek B
5
Zbyněk Bureš
SKP Frýdek-Místek B
6
Jan Horký
SKP Frýdek-Místek B
6
Daniel Ježíšek
TJ Meteor Orlová
6
Šimon Kuczera
TJ TŽ Třinec
6
Roland Szucztik
TJ TŽ Třinec
6
Nikolas Trentin
TJ Meteor Orlová
6
David Zelina
TJ Meteor Orlová
6
Petr Gelnar
DTJ Polanka
7
Tomáš Kasák
TJ Meteor Orlová
7
Další
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Karviná B
18 : 30
video
online
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
video
online
Třinec - Polanka
17 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
5
5
0
0
142 : 93
10
2
KH Orel Paskov
5
4
0
1
135 : 103
8
3
Orlová
5
3
0
2
117 : 121
6
4
F.-Místek B
5
2
0
3
104 : 111
4
5
Třinec
5
1
0
4
91 : 108
2
6
Polanka
5
0
0
5
81 : 134
0
Tabulka střelců
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
43
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
43
Tomáš Klimunda
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek B
6
Michal Vaněk
HCB Karviná B"
5
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
12
Petr Dobřický
DTJ Polanka
12
Adam Vjátrák
TJ Meteor Orlová
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.