Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Ondřej Balcar
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Krmelín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
76
Starty
2.liga mužů SM
28.10. [AF036]
Trnávka - Hranice B
31 : 27
1 branek
Moravskoslezská liga muži
08.06. [NA089]
Krmelín - Třinec
29 : 23
6 branek
01.06. [NA083]
Paskov - Krmelín
24 : 33
3 branek
01.06. [NA083]
Paskov - Krmelín
24 : 33
3 branek
25.05. [NA078]
Krmelín - Hlučín
34 : 28
2 branek
19.05. [NA074]
Nový Jičín - Krmelín
25 : 32
4 branek
19.05. [NA074]
Nový Jičín - Krmelín
25 : 32
4 branek
12.05. [NA067]
Suchdol n/O - Krmelín
21 : 19
2 branek
12.05. [NA067]
Suchdol n/O - Krmelín
21 : 19
2 branek
04.05. [NA065]
Frýdek-Místek - Krmelín
36 : 24
4 branek
04.05. [NA065]
Frýdek-Místek - Krmelín
36 : 24
4 branek
28.04. [NA056]
Trnávka - Krmelín
13 : 31
4 branek
28.04. [NA056]
Trnávka - Krmelín
13 : 31
4 branek
21.04. [NA055]
Krmelín - Klimkovice
27 : 24
2 branek
21.04. [NA055]
Krmelín - Klimkovice
27 : 24
2 branek
06.04. [NA047]
Orlová - Krmelín
18 : 27
7 branek
03.11. [NA044]
Třinec - Krmelín
24 : 23
2 branek
28.10. [NA038]
Krmelín - Paskov
27 : 24
2 branek
07.10. [NA022]
Krmelín - Suchdol n/O
23 : 22
2 branek
30.09. [NA020]
Krmelín - Frýdek-Místek
24 : 25
4 branek
23.09. [NA011]
Krmelín - Trnávka
36 : 21
8 branek
16.09. [NA010]
Klimkovice - Krmelín
16 : 31
4 branek
Předchozí kola
Jaro - 20. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek B - Kopřivnice B
12 : 12
video
online
Karviná B - Krmelín
25 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice B
16
13
2
1
281 : 168
28
2
Karviná B
16
12
1
3
259 : 192
25
3
F.-Místek B
16
7
3
6
221 : 179
17
4
Krmelín
16
2
2
12
178 : 278
6
5
Sokol Hrabůvka
16
1
2
13
143 : 265
4
Tabulka střelců
Tomáš Alaxa
KH Kopřivnice B
86
Jakub Žižka
Sokol Hrabůvka
75
Matyas Pinkas
HCB Karviná B
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice B
9
Matyas Pinkas
HCB Karviná B
8
Radek Tannert
Sokol Krmelín
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zoltán Duna
HCB Karviná B
18
Natalie Horáková
Sokol Krmelín
14
Jakub Žižka
Sokol Hrabůvka
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.