Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga muži
Jaro - mimo soutěž
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Michaela Fabíková
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.7.2014
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
19.5. 10:30
AI129
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
11.5. 15:30
AI124
V. Bystřice - Rožnov p.R.
27 : 40
4.5. 13:00
AI118
Prostějov - V. Bystřice
34 : 19
27.4. 15:30
AI111
V. Bystřice - Vsetín
32 : 35
25.4. 18:00
AI098
V. Bystřice - Olomouc
21 : 15
16.3. 15:30
AI085
V. Bystřice - HK Ivančice
20 : 34
9.3. 15:30
AI084
V. Bystřice - Handball KP Brno
23 : 36
2.3. 14:30
AI074
Přerov - V. Bystřice
36 : 27
23.2. 15:30
AI071
V. Bystřice - SK Kuřim
28 : 25
9.12. 12:30
AI063
V. Bystřice - Hranice
18 : 34
2.12. 16:00
AI058
Rožnov p.R. - V. Bystřice
44 : 15
24.11. 17:30
AI052
V. Bystřice - Prostějov
23 : 21
17.11. 15:30
AI045
Vsetín - V. Bystřice
39 : 26
10.11. 15:30
AI041
V. Bystřice - Sokol Telnice
19 : 18
13.10. 13:30
AI019
HK Ivančice - V. Bystřice
40 : 24
6.10. 13:00
AI018
Handball KP Brno - V. Bystřice
42 : 16
29.9. 15:30
AI008
V. Bystřice - Přerov
23 : 32
2.liga žen M
28.4. 17:00
AT055
Olomouc - SK Velká Bystřice
35 : 29
14.4. 10:30
AT049
Karviná - SK Velká Bystřice
24 : 15
7.4. 16:00
AT046
SK Velká Bystřice - Bohunice
23 : 23
4.11. 10:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
27 : 25
15.9. 17:00
AT001
Bohunice - SK Velká Bystřice
28 : 26
Liga Olomouckého kraje - muži
8.6. 17:00
OA073
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
30 : 20
1.6. 16:00
OA087
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
26.5. 14:00
OA084
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
37 : 19
18.5. 11:30
OA078
Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B
26 : 26
5.5. 10:30
OA069
Senice - SK Velká Bystřice B
25 : 27
20.4. 15:00
OA060
Droždín - SK Velká Bystřice B
25 : 15
7.4. 14:00
OA050
SK Velká Bystřice B - Uničov B
28 : 25
4.11. 14:00
OA033
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 20
Další
Předchozí kola
Jaro - mimo soutěž - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Orlová
26 : 22
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
8.6. 12:15
video
online
Krmelín - Třinec
29 : 23
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
8
8
0
0
261 : 168
16
2
Suchdol n/O
9
7
0
2
220 : 188
14
3
Krmelín
9
7
0
2
256 : 212
14
4
Hlučín
9
6
0
3
270 : 239
12
5
Třinec
9
5
0
4
224 : 197
10
6
Nový Jičín
9
3
0
6
188 : 263
6
7
Paskov
8
3
0
5
196 : 194
6
8
Trnávka
9
2
0
7
181 : 227
4
9
Klimkovice
9
2
0
7
178 : 231
4
10
Orlová
9
1
0
8
196 : 251
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
194
Martin Pomichálek
SKP Frýdek-Místek
143
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
33
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Žitník
TJ Loko. Suchdol n/O
52
Michal Šťastný
Sokol Krmelín
52
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.