Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Moravskoslezská liga muži
Jaro - mimo soutěž
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jaromír Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1959
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 16:00
AF128
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
12.5. 15:00
AF126
Uničov A - Polanka
24 : 32
28.4. 16:00
AF114
Polanka - Hranice B
25 : 31
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
23.3. 18:00
AF093
Vsetín - Polanka
29 : 24
17.3. 16:00
AF088
Polanka - Ostrava
19 : 21
10.3. 10:30
AF082
Holešov - Polanka
24 : 28
3.3. 16:00
AF075
Polanka - Napajedla
30 : 20
23.2. 17:30
AF071
V. Bystřice - Polanka
32 : 22
8.12. 16:00
AF062
MHK Karviná - Polanka
28 : 19
2.12. 16:00
AF060
Polanka - Uničov A
23 : 18
25.11. 16:00
AF049
Polanka - Zubří B
29 : 27
18.11. 13:00
AF048
Hranice B - Polanka
30 : 38
11.11. 15:15
AF038
Polanka - Trnávka
39 : 22
28.10. 10:30
AF035
Šumperk - Polanka
24 : 31
21.10. 15:15
AF027
Polanka - Vsetín
34 : 22
14.10. 17:00
AF022
Ostrava - Polanka
34 : 31
23.9. 16:00
AF005
Polanka - V. Bystřice
25 : 18
Předchozí kola
Jaro - mimo soutěž - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Orlová
26 : 22
video
online
Frýdek-Místek - Paskov
8.6. 12:15
video
online
Krmelín - Třinec
29 : 23
video
online
Trnávka - Nový Jičín
25 : 26
video
online
Suchdol n/O - Hlučín
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
8
8
0
0
261 : 168
16
2
Suchdol n/O
9
7
0
2
220 : 188
14
3
Krmelín
9
7
0
2
256 : 212
14
4
Hlučín
9
6
0
3
270 : 239
12
5
Třinec
9
5
0
4
224 : 197
10
6
Nový Jičín
9
3
0
6
188 : 263
6
7
Paskov
8
3
0
5
196 : 194
6
8
Trnávka
9
2
0
7
181 : 227
4
9
Klimkovice
9
2
0
7
178 : 231
4
10
Orlová
9
1
0
8
196 : 251
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
194
Martin Pomichálek
SKP Frýdek-Místek
143
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
33
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Žitník
TJ Loko. Suchdol n/O
52
Michal Šťastný
Sokol Krmelín
52
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.